Icecast Streaming Server (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
