Icecast Streaming Server (8.x-1.5) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Date
bn: তারিখ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Block
bn: ব্লক
