Icecast Streaming Server (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Log
mn: Лог

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас
