Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Images
bn: ছবি

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Category
bn: বিভাগ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Account settings
bn: একাউন্ট সেটিংস
