Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: Attribute
cs: Atribut

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Other
cs: Jiné

en: Account settings
cs: Nastavení účtu

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Entity type
cs: Typ entity
