Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Attribute
he: מאפיין

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Other
he: אחר

en: Entity
he: יישות

en: Source field
he: שדה המקור

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה
