Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Images
it: Immagini

en: Attribute
it: Attributo

en: Username
it: Nome utente

en: Category
it: Categoria

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Other
it: Altro

en: Entity
it: Entità

en: Account settings
it: Impostazioni profilo

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Entity type
it: Tipo di entità
