Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका
