Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Images
ta: படங்கள்

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Account settings
ta: அங்கத்துவ அமைவுகள்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Bundle
ta: பொதி
