Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Other
vi: Khác

en: Source field
vi: Trường nguồn

en: Account settings
vi: Thiết lập tài khoản

en: - Select -
vi: - Chọn -
