Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Images
am: ምስሎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Account settings
am: የመለያ ቅንብሮች

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
