Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Images
bo: པར་རིས

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Other
bo: གཞན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Account settings
bo: ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
