Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Images
da: Billeder

en: Attribute
da: Attribut

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Category
da: Kategori

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Other
da: Anden

en: Short description
da: Kort beskrivelse

en: Long description
da: Lang beskrivelse

en: Source field
da: Kildefelt

en: Account settings
da: Kontoindstillinger

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Entity type
da: Entity-type
