Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Images
eo: Bildoj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Other
eo: Alia

en: Account settings
eo: Kontaj agordoj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
