Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Attribute
et: Omadus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Other
et: Muu

en: Entity
et: Olem

en: Account settings
et: Konto sätted

en: - Select -
et: - Vali -

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum
