Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Images
eu: Irudiak

en: Attribute
eu: Atributua

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Other
eu: Bestea

en: Entity
eu: Entitatea

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Entity type
eu: Entitate mota
