Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Images
hi: चित्र

en: Attribute
hi: विशेषता

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Category
hi: वर्ग

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Other
hi: अन्य

en: Entity
hi: इकाई

en: Source field
hi: स्रोत क्षेत्र

en: Account settings
hi: खाता संचालन

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली
