Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Account settings
hy: Հաշվի կարգավորումները

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
