Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Images
id: Gambar

en: Attribute
id: Atribut

en: Username
id: Nama pengguna

en: Password
id: Sandi

en: Category
id: Kategori

en: Settings
id: Pengaturan

en: Other
id: Lainnya

en: Entity
id: Entitas

en: Source field
id: Bidang asal

en: Account settings
id: Pengaturan keanggotaan

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel
