Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Images
is: Myndir

en: Attribute
is: Eigindi

en: Username
is: Notendanafn

en: Password
is: Lykilorð

en: Category
is: Flokkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: - Select -
is: - Velja -
