Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Attribute
lt: Požymis

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Other
lt: Kiti

en: Entity
lt: Esybė

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
