Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Images
mr: चित्रे

en: Attribute
mr: गुणधर्म

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
