Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Images
oc: Imatges

en: Attribute
oc: Atribut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Other
oc: Autre

en: Entity
oc: Entitat

en: Account settings
oc: Paramètres de compte

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet
