Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Images
ru: Изображения

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Category
ru: Категория

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Other
ru: Другое

en: Entity
ru: Сущность

en: Source field
ru: Исходное поле

en: Account settings
ru: Настройки учётной записи

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: Mappings
ru: Соответствия
