Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Other
sq: Tjetër

en: Account settings
sq: Rregullimet e profilit
