Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Other
tr: Diğer

en: Entity
tr: Nesne

en: Source field
tr: Kaynak alan

en: Account settings
tr: Hesap ayarları

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Mappings
tr: Eşlemeler
