Image Compare Viewer (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Field
el: Πεδίο

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
