Image Compare Viewer (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Field
ro: Câmp

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine
