Image Compare Viewer (1.0.3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Original image
da: Originalt billede

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
