Image Compare Viewer (1.0.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Original image
pt: Imagem original

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Link image to
pt: Ligar imagem a

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style

en: Configure Image Styles
pt: Configurar Estilos de Imagem

en: Link Image to: @link_image_to
pt: Link da imagem para: @link_image_to
