Image Compare Viewer (1.0.5) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style

en: Configure Image Styles
ru: Настройка стилей изображения
