Image Compare Viewer (1.0.6) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Original image
es: Imagen original

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)

en: Link image to
es: Vincular imagen a

en: Image style: @style
es: Estilo de imagen: @style

en: Configure Image Styles
es: Configurar estilos de imagen
