Image Compare Viewer (1.0.8) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Field
ja: フィールド

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定
