Image Compare Viewer (1.0.8) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
