Image Compare Viewer (1.0.8) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Field
pl: Pole

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
