Image Compare Viewer (1.0.9) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Field
ar: الحقل

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
