Image Compare Viewer (1.0.9) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Field
he: שדה

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
