Image Compare Viewer (1.0.9) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
