Image Compare Viewer (1.0.9) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Field
fa: میدان

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را واصلی بده

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
