iCodes (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: On
et: Sees

en: Categories
et: Kategooriad

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Cleanup
et: Puhastamine

en: Messages
et: Sõnumid

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Offers
et: Pakkumised

en: - All -
et: - Kõik -

en: Merchants
et: Edasimüüjad
