iCodes (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Cleanup
lv: Satīrīt

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: - All -
lv: - Visi -
