iCodes (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Categories
ro: Categorii

en: Off
ro: Oprit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Messages
ro: Mesaje

en: - All -
ro: - Toate -
