iCodes (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: On
sv: På

en: Categories
sv: Kategorier

en: Off
sv: Av

en: Custom
sv: Anpassad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Cleanup
sv: Städa upp

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Feeds
sv: Innehållsflöden

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: - All -
sv: - Alla -
