iCodes (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: On
ta: சரி

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Off
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
