iCodes (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: On
tr: Açık

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Off
tr: Kapalı

en: Custom
tr: Özel

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Messages
tr: İletiler

en: Feeds
tr: Beslemeler

en: - All -
tr: - Tümü -
