iCodes (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: On
ar: في

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Off
ar: إيقاف

en: Custom
ar: مخصص

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Messages
ar: الرسائل

en: - All -
ar: - الكل -
