iCodes (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Categories
cs: Kategorie

en: Off
cs: Vypnuto

en: Custom
cs: Vlastní

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Messages
cs: Zprávy

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Start Time
cs: Čas zahájení

en: End Time
cs: Čas ukončení

en: - All -
cs: - Vše -
