iCodes (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: Categories
cy: Categorïau

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Custom
cy: Addasu

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen
