iCodes (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Categories
da: Kategorier

en: Off
da: Afbrudt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Messages
da: Beskeder

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: - All -
da: - Alle -
