iCodes (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: On
eo: Ŝaltita

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: - All -
eo: - Ĉio -
